eKatalog Orion od CCV zvolen inovací logistického fóra Log-In SK

Bratislavské fórum LOG-IN SK, označované jako logistická událost jara na Slovensku, se uskutečnilo 28. března v hotelu Crowne Plaza.

eKatalog Orion od CCV zvolen inovací logistického fóra Log-In SK


Jeho součástí se stala i volba logistické inovace na Slovensku, kterou vybrali sami účastníci fóra. Toto nezávislé ocenění získalo řešení Orion eKatalog od společnosti CCV Informační systémy. Slavnostní vyhlášení cen proběhlo na večerním Logistickém Business Mixeru, tedy jen několik hodin po volbě účastníků konference.

„S ORION eKatalogem chceme eliminovat objem práce spojený se správou kmenových dat a zalistováním zboží na obou stranách dodavatelsko-odběratelského řetězce. Vedle elektronické výměny dat vnímáme zalistování jako další oblast, kterou můžeme zákazníkům pomoci zefektivnit a zjednodušit,“ uvedl David Reichel, ředitel divize eBusiness společnosti CCV Informační systémy.

V případě Orion eKatalogu se jedná o řešení pro usnadnění spolupráce v rámci dodavatelsko-odběratelského řetězce. Obchodním partnerům přináší jednotný způsob sdílení kmenových dat využitelný pro automatickou komunikaci mezi podnikovými informačními systémy. Kompletní produktové informace jsou na jednom místě a přináší zejména odstranění problémů spojených s manuálním zalistováním zboží. ORION eKatalog je nabízen formou služby (SaaS).

Další informace získáte na www.ccv.cz/ekatalog


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře