eM Client 3.0: e-mailový klient pro iPhone, Android i Windows Mobile

Správce elektronické pošty eM Client 3.0 nabízí bezdrátovou synchronizaci s iPhone, Android i Windows Mobile.

eM Client 3.0: e-mailový klient pro iPhone, Android i Windows Mobile


Nová verze emailového klienta eM Client 3.0 představuje několik vylepšených funkcí včetně kompletní bezdrátové synchronizace s mobilními zařízeními. Bezdrátovou synchronizaci kontaktů a kalendářů s mobilními telefony i synchronizaci kontaktů s Gmail bez nutnosti instalace jakékoliv aplikace do mobilního telefonu umožňuje použití vlastní on-line služby Sync2Em. eM Client 3.0 klade také velký důraz také na plnou synchronizaci se servery IceWarp, Kerio, Zimbra a mnoho dalších.

Nedílnou součástí je i zabezpečený Instant Messaging klient, díky němuž se uživatelé mohou připojit na Facebook, Skype, ICQ a mnoho dalších oblíbených sítí. Postranní lišta umožňuje zobrazit komunikační historii s každým kontaktem. Samozřejmostí u verze 3.0 je také kompletní česká lokalizace, kontrola českého pravopisu i agenda s aktuálními úkoly a emaily ke zpracování.

Zájemci v podobě koncových uživatelů si pro nekomerční účely mohou stahovat eM Client 3.0 zcela zdarma, menší a střední firmy si mohou nový eM Client 3.0 zakoupit online.

Komentáře