Embarcadero Technologies uvedlo RAD Studio 2010

Společnost Embarcadero technologies oznámila dostupnost produktu Embarcadero RAD Studio 2010, který obsahuje nové verze nástrojů Delphi, C++Builder a Delphi Prism.

Embarcadero Technologies uvedlo RAD Studio 2010


Nové RAD Studio nabízí možnosti rychlého vývoje interaktivních rozhraní používajících doteková zařízení a rozpoznávání gest u nových aplikací a snadnou úpravu stávajících - i velice starých - aplikací. Zároveň nabízí více než 120 nových a rozšířených vlastností pro zvýšení produktivity programátorů při vývoji aplikací v prostředí nativních Windows i .NET a podporu Windows 7.

RAD Studio 2010 obohatí nástrojovou sadu Embarcadero All-Access o nové verze 2010 nástrojů Delphi, C++Builder a Delphi Prism; zároveň budou do All-Access přidány nástroje Delphi 2009 a 2007 pro volitelné využívání starších verzí vývojových nástrojů v All-Access. Embarcadero All-Access zákazníkům umožňuje vybrat si jednu ze čtyř úrovní vybavení nástroji a používat celou sadu nástrojů Embarcadero i formou "na vyžádání", tedy bez předchozí instalace. All-Access je přímočará nabídka nástrojů a možností jejich licencování, která zjednodušuje pořizování a správu licencí a umožňuje přístup k bohaté nabídce vývojářských a databázových nástrojů v libovolně velkém týmu nebo organizaci.

Úplné produktové informace jako prospekty, tabulky vlastností, seznamy novinek a odpovědi na nejčastější dotazy najdete na produktových stránkách RAD Studio, Delphi, C++Builder a Delphi Prism na adresách http://www.embt.cz nebo v angličtině na www.embarcadero.com. Zkušební verze si můžete stáhnout z adresy https://downloads.embarcadero.com/free.

 

Komentáře