Embarcadero uvádí Delphi Prism 2011

Společnost Embarcadero technologies oznamuje dostupnost produktu Delphi Prism 2011, multiplatformního vývojového nástroje a robustního programovacího jazyka pro rychlý vývoj aplikací pro platformy .NET, Mono a ASP.NET a daty řízených aplikací pro Windows, Linux a Mac OS X.

Embarcadero uvádí Delphi Prism 2011


Poslední verze Delphi Prism rozšiřuje dosah těch vývojářů v Delphi, kteří potřebují pracovat s nejnovějšími technologiemi Visual Studio 2010 a .NET 4.0, vyvíjet multiplatformní aplikace v prostředí Mac OS X a dokonce vytvářet aplikace pro iPhone, iPod Touch a iPad.

Delphi Prism 2011 slučuje snadno pochopitelnou jazykovou skladbu založenou na jazyce Delphi s aspektově orientovaným programováním a vlastnostmi pro paralelní programování, které nejsou dostupné v jiných programovacích jazycích pro architekturu .NET. Vývojáři s tímto nástrojem dokážou vytvářet ty nejmodernější aplikace. Poslední verze vývojářům nabízí nově navržené integrované vývojové prostředí (IDE) s vylepšenou použitelností a čitelností kódu, rozšířenými možnostmi editace kódu a zrychleným IDE. V produktu je plně podporována platforma .NET 4.0, takže Delphi Prism 2011 též nabízí vyšší výkon a rozšířené možnosti zabezpečení. Delphi Prism podporuje poslední verze Microsoft Visual Studio a architektury .NET a tím vývojáře udržuje v kontaktu s nejnovějšími technologiemi. Jazyk Delphi Prism je skvělým způsobem, jakým mohou vývojáři v Delphi pro Win32 vstoupit do světa vývoje pro .NET. O Delphi Prism se dozvíte více na stránce http://www.embarcadero.com/products/delphi-prism a můžete si odtud i stáhnout zkušební verzi.

Cena a dostupnost

Delphi Prism 2011 je okamžitě k dispozici v distribuční síti Embarcadero, v České republice a Slovenské republice na http://embt.cz. Ještě po nějakou dobu získají Delphi Prism zdarma všichni ti, kteří si zakoupí RAD Studio 2010. Více informací o nástroji RAD Studio a této speciální nabídce najdete na stránce http://www.embt.cz/cs/produkty/16-rad-studio. Produkt Delphi Prism 2011 též bude dostupný jako součást Embarcadero All-Access XE, plánované heterogenní sady nástrojů obsahující veškeré nástroje Embarcadero v rámci jediné pružné a cenově dostupné licence; navíc s možností spouštění jednotlivých nástrojů na vyžádání (bez předchozí instalace).

Komentáře