Embarcadero přináší sadu multiplatformních nástrojů pro vývoj software

Odkoupení společnosti CodeGear od společnosti Borland přineslo aplikačním a databázovým vývojářům, architektům a správcům databází dostupnost všech nástrojů Embarcadero.

Embarcadero přináší sadu multiplatformních nástrojů pro vývoj software


Embarcadero ER/Studio 8.0 Release

Společnost Embarcadero Technologies oznámila sadu nástrojů Embarcadero All-Access, vývojářské řešení , které poskytuje aplikačním a databázovým vývojářům, architektům a správcům databází přístup ke všem nástrojům, které mohou potřebovat pro návrh, tvorbu a provoz softwarových aplikací a datových systémů pro veškeré platformy a programovací jazyky, které používají, a to včetně přístupu na vyžádání.

 

Embarcadero All-Access umožňuje zákazníkům vybrat si jednu z edic produktu (Bronze, Silver, Gold, nebo Platinum) a získat s ní přístup k celé sadě nástrojů Embarcadero, obsahující až 18 uznávaných nástrojů pro vývoj a správu. Nástroje pokrývají široký rozsah vývojových aktivit počínaje rychlým vývojem aplikací a webů (Delphi, JBuilder, C++Builder, 3rdRail) a návrhem i vývojem databází (ER/Studio, Rapid SQL, DBArtisan), až po správu databází (Change Manager, Performance Center) a další činnosti. Vyšší edice sady All-Access poskytují další produkty a vlastnosti včetně vyšší funkčnosti. Cena pro každou edici zahrnuje podporu pro první rok: technické poradenství, veškeré úpravy, opravy a upgrade na nové verze, veškeré nové produkty ihned po jejich uvedení na trh a přístup k prémiovému obsahu na webových stránkách Embarcadero Developer Network (http://edn.embarcadero.com). Seznam produktů dostupných v edicích sady All-Access najdete v češtině na adrese http://www.embt.cz/cs/produkty/34-all-access nebo v angličtině na www.embarcadero.com/products/all_access.

Embarcadero All-Access též přináší tzv. InstantOn, průlomovou vlastnost umožňující všem uživatelům snadno spustit všechny nástroje obsažené v All-Access na vyžádání, bez předchozí instalace, lokálně, nebo na síti. InstantOn šetří čas a dovolí okamžité spouštění i v uzamčených prostředích pracovních stanic, kde je instalace software problematickým úkolem. Možnost InstantOn je dnes dostupná pro většinu nástrojů v sadě All-Access a pro zcela všechny produkty bude dostupná v průběhu druhého čtvrtletí roku 2009.

Cena a dostupnost

Embarcadero All-Access je již celosvětově k dispozici. Ceny začínají na 66 900 Kč bez DPH za plnou pojmenovanou licenci edice Bronze pro jednu podporovanou databázovou platformu. Existuje i možnost upgrade ze starších produktů Borland/CodeGear/Embarcadero; například upgrade z Delphi Professional na All-Access Bronze Edition s podporou jedné databázové platformy vyjde na 49 100 Kč bez DPH. Více informací najdete na webu zastoupení pro ČR a SR na adrese http://www.embt.cz/cs/produkty, případně na www.embarcadero.com/products/all_access.

 

Komentáře