EMC představuje DataBridge, nástroj pro správu infrastruktury

Společnost EMC představila nový nástroj pro správu podnikové infrastruktury, EMC DataBridge.

EMC představuje DataBridge, nástroj pro správu infrastruktury


Ten umožňuje IT týmům prostřednictvím centrální konzoly vytvářet řídicí panely pro poskytování řešení ITaaS. DataBridge dokáže kombinovat informace o spravovaném prostředí a zvyšovat tak celkový přehled o infrastruktuře, čímž údajně zlepšuje celkovou správu IT operací a usnadňuje investiční rozhodnutí ve fyzických i virtuálních prostředích.

Tradiční software pro správu IT infrastruktur dokáže podle EMC poskytnout hluboké, podrobné přehledy o výpočetních, úložných i síťových prostředcích, tyto informace ovšem představují pouze specifický pohled na to, co se děje v datovém centru. Díky řešení DataBridge mohou zákazníci vzájemně propojovat tato data o spravované infrastruktuře způsoby, které poskytují vícerozměrná zobrazení celé infrastruktury.

Nástroj DataBridge bude podporovat řešení EMC ProSphere, EMC Data Protection Advisor, EMC Unified Infrastructure Manager, EMC IT Operations Intelligence Suite, EMC Storage Configuration Advisor a EMC AppSync, a datové zdroje jiných dodavatelů. Zákazníci a partneři tak budou moci vytvářet pomocné moduly DataBridge, které budou kombinovat data z těchto produktů s dalšími zdroji dat zákazníků i ze softwaru pro správu od společnosti EMC do nových, inovativních pohledů na data, zlepšujících jejich přehlednost.

Součástí řešení DataBridge bude také DataBridge studio, podnikové prostředí pro vývoj pomocných modulů DataBridge. DataBridge studio umožní zákazníkům vytvářet nové pomocné moduly a publikovat je v knihovně řešení DataBridge, kde je mohou sdílet s dalšími uživateli v organizaci. Umožní zákazníkům automatizovat sběr a konsolidaci IT dat z různých zdrojů, filtrovat tato data na základě určité obchodní logiky a zobrazovat je pomocí vizualizací, a to právě s využitím specifických pomocných modulů DataBridge.


Úvodní foto: © Argus - Fotolia.com
Komentáře