EMC představuje nové uživatelské prostředí pro řešení Documentum

Společnost EMC oznámila podpis výhradní licenční smlouvy se svým partnerem, francouzskou společností C6 podnikající v oblasti správy podnikového obsahu (Enterprise Content Management, ECM).

EMC představuje nové uživatelské prostředí pro řešení Documentum


Na základě této smlouvy představuje společnost EMC produkt EMC Documentum D2, konfigurovatelnou aplikaci pro vytváření řešení pro správu obsahu, která umožňuje podnikovým analytikům mapovat funkce aplikací EMC na jejich obchodní potřeby bez nutnosti vývoje programového kódu. Tento produkt je okamžitě dostupný.

Zvyšování spokojenosti uživatelů

Poskytnutí jednoduchého a funkčně plnohodnotného uživatelského prostředí, podpora Choice Computing a zajištění mobility představují klíčové faktory strategie společnosti EMC k uspokojování potřeb tzv. nových uživatelů. Jedná se o znalostní pracovníky, kteří mají vysoké nároky na zpřístupnění a interakci s daty prostřednictvím libovolného zařízení. Již dříve v letošním roce společnost EMC představila aplikaci EMC Documentum Mobile pro Apple iPad, která uživatelům nabízí mobilní podnikové funkce.

EMC Documentum D2

Documentum D2 podle svých autorů nabízí rychlé zhodnocení investice do vytváření a zpřístupnění řešení orientovaných na obsah. Podnikoví analytici mohou díky možnostem konfigurace produktu Documentum D2 reagovat na potřeby organizace a zhodnocovat různé iniciativy. Správci navíc nyní mají k dispozici konzistentní pravidla a zásady správy podnikového obsahu. Veškerá technologická aktiva získaná v rámci této smlouvy se stávají součástí produktové řady Documentum.

Komentáře