EMC převzala společnost FastScale

Společnost EMC oznámila, že akvizicí získala soukromou společnost FastScale Technology se sídlem v kalifornské Santa Claře, která je poskytovatelem softwarových platforem a řešení pro podnikové IT nové generace.

EMC převzala společnost FastScale


Akvizice společnosti FastScale rozšiřuje výkonná řešení EMC Ionix společnosti EMC o automatizaci správy IT napříč jednotnou infrastrukturou prostředků pro ukládání, výpočty, sítě a virtualizaci, a umožňuje tak zákazníkům urychlit přechod od fyzických k virtualizovaným datacentrům a privátním cloud prostředím, a maximálně využít hodnotu své nové podnikové architektury IT.

O společnosti FastScale Technology

Společnost FastScale Technology dodává integrované softwarové platformy a řešení pro datacentra nové generace. Prostřednictvím svých technologií, na něž probíhá patentové řízení, umožňuje společnost FastScale IT organizacím s komplexními potřebami budovat, optimalizovat, spravovat a nasazovat prostředí pro serverový software s bezkonkurenční jednoduchostí, flexibilitou a mírou zabezpečení a zároveň dosáhnout významných úspor nákladů v rámci životního cyklu a zlepšit využití serverů. Společnost FastScale se sídlem v Santa Claře v Kalifornii je soukromě vlastněná a stojí za ní přední kapitáloví investoři, včetně firem ATA Ventures, Leapfrog Ventures a Hunt Ventures. Další informace naleznete na webu www.fastscale.com.

Komentáře