EMC rozšiřuje cloudové služby s cílem urychlit transformaci IT prostředí

Společnost EMC oznámila rozšíření svého portfolia cloudových služeb s cílem urychlit přijetí cloudových technologií.

EMC rozšiřuje cloudové služby s cílem urychlit transformaci IT prostředí


Nové služby podle tiskového prohlášení EMC pomohou zákazníkům v rychlejší realizaci jejich transformačních iniciativ v oblasti IT, aby byli schopni rychleji poskytovat svým klientům řešení IaaS. Nové cloudové služby jsou v souladu s následujícími třemi  prvky implementace řešení IaaS: cloudová infrastruktura, aplikace optimalizované pro cloud a používání výpočetní techniky koncovými uživateli. Portfolio společnosti EMC nyní zahrnuje:

•    Služby cloudové infrastruktury: Nové služby pomáhají zákazníkům definovat vhodnou architekturu pro cloudovou strategii: hybridní, veřejná či privátní. Zároveň urychlují implementaci řešení cloudových technologií, a to včetně konvergované infrastruktury.
•    Aplikace optimalizované pro cloud: Nové služby pomáhají zákazníkům dosahovat cílů v oblastech racionalizace a modernizace aplikací a umožňují jim urychlovat virtualizaci aplikací. Nové služby také podporují řešení Platform­as­a­Service (PaaS), změnu aplikační platformy a optimalizaci aplikační infrastruktury.
•    Používání výpočetní techniky koncovými uživateli: Nové služby pomáhají zákazníkům urychlovat přechod na technologie Desktop-as-a-Service (DaaS) prostřednictvím technologií jako VMware View a integrací mobilních platforem.

emc rozšiřuje své cloudové služby s cílem urychlit transformaci zákaznických it prostředí

EMC rozšiřuje portfolio globálních služeb s cílem pomoci

organizacím s implementací řešení IT-as-a-Service

PRAHA, 2. dubna 2012: Společnost EMC dnes oznámila rozšíření svého portfolia cloudových služeb s cílem urychlit přijetí, používání, optimalizaci a správu cloudových technologií. Tyto nové služby pomohou zákazníkům v rychlejší realizaci jejich transformačních iniciativ v oblasti IT, aby byli schopni rychleji poskytovat svým klientům řešení IaaS. Zároveň jim umožní plné využití efektivity a dynamiky, které jim přinášejí všechny fáze cloud computingu. Nové služby společnosti EMC, které byly dnes oznámeny, jsou reakcí na potřeby transformace lidí, procesů a technologií a zahrnují vše od návrhu strategie a obchodních případů přes vývoj a nasazení po podporu, optimalizaci a školení.

 

Komplexní funkce pomáhají zákazníkům urychlovat transformaci IT a implementovat řešení IaaS

Nové cloudové služby jsou v souladu s následujícími třemi nepostradatelnými prvky implementace řešení IaaS: cloudová infrastruktura, aplikace optimalizované pro cloud a používání výpočetní techniky koncovými uživateli. Portfolio společnosti EMC nyní zahrnuje:

 

· Služby cloudové infrastruktury: Nové služby pomáhají zákazníkům definovat vhodnou architekturu pro cloudovou strategii: hybridní, veřejná či privátní. Zároveň urychlují implementaci řešení cloudových technologií a realizaci jejich výhod, včetně konvergované infrastruktury.

· Aplikace optimalizované pro cloud: Nové služby pomáhají zákazníkům dosahovat cílů v oblastech racionalizace a modernizace aplikací a umožňují jim urychlovat virtualizaci nepostradatelných aplikací. Nové služby také podporují řešení Platform­as­a­Service (PaaS), změnu aplikační platformy a optimalizaci aplikační infrastruktury.

· Používání výpočetní techniky koncovými uživateli: Nové služby pomáhají zákazníkům urychlovat přechod na technologie Desktop-as-a-Service (DaaS) prostřednictvím technologií jako VMware® View a integrací mobilních platforem.

 

Vize, sladění technologií a kvalita služeb EMC spolu se schopnostmi VMware využívat nejlepších technologií získaných díky strategickým vztahům se společnostmi Cisco, Microsoft, Oracle, SAP a VCE jsou bezkonkurenční. Tyto nové služby dále také podporují partnerský ekosystém EMC Velocity a umožňují mu dosahovat vyšší konkurenceschopnosti a ziskovosti, neboť doplňuje jeho portfolio o rozsáhlé zkušenosti a nejmodernější služby společnosti EMC.

 

Další materiály

 

· Přečtěte si o nabídce globálních služeb společnosti EMC.

· Seznamte se s cloudovými službami společnosti EMC.

· Přidejte se k diskusím na Twitteru na kanálech #EMCGS, #EMCsupport a #EMCChannel.

· Se společností EMC můžete komunikovat v sítích Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn a ECN.


Úvodní foto: Fotolia © Alexandr Mitiuc
Komentáře