EMC uvádí na trh 42 nových produktů pro hybridní cloud

Společnost EMC Corporation tento týden na konferenci EMC World 2012 představila celkem 42 nových produktů a technologií.

EMC uvádí na trh 42 nových produktů pro hybridní cloud


Nové produkty a technologie

•    Nová řada EMC VMAX, kterou tvoří produkty VMAX 10K, VMAX 20K a VMAX 40K, představuje ucelenou nabídku podnikových úložných polí. Řadu EMC VMAX doplňuje množství nových softwarových funkcí, které by měly zjednodušit provoz, rozšiřují použití řešení VMAX i na další hostitelské systémy a aplikace a současně umožňují zákazníkům integrovat své stávající prvky úložiště v rámci jednotného fondu prostředků úložišť.

•    Společnost EMC připravuje uvedení nové verze svého operačního systému EMC Isilon OneFS pro úložiště scale-out NAS, jejíž kódové označení je Mavericks. Nestrukturovaná data uložená v souborech představují rychle rostoucí součást dnešních podnikových datacenter. Systém OneFS nabídne zákazníkům podporu při řešení souvisejících problémů prostřednictvím nové úrovně ochrany dat, zabezpečení, výkonu systému a vzájemné funkční spolupráce.

•    Společnost EMC oznámila nová vylepšení systémů VNX Unified Storage. Nový systém VNXe3150, nabízený  prostřednictvím distribučních partnerů, poskytuje o 50 % vyšší výkon a kapacitu na jednu zásuvku regálu. V související zprávě oznámily dnes společnosti EMC a VMware rozšíření své spolupráce při vývoji, prodeji a poskytování analýzy úložišť pro systémy VNX Unified Storage.

•    Nové systémy a software Data Domain a Avama jsou řešení v oblasti zálohování a obnovení dat, umožňují spolupráci s celou řadou podnikových aplikací, úloh a procesů a poskytují tak zákazníkům flexibilitu a možnost volby při řešení svých nejnaléhavějších problémů v oblasti ochrany dat.

•    Nové spojení virtuálního úložiště EMC VPLEX s řešením EMC RecoverPoint na ochranu dat podle tiskového prohlášení definuje nový standard dostupnosti a ochrany v hybridním cloudu. Toto spojení kombinuje dvě aktivní datacentra s ochranou prostřednictvím zotavení po havárii s použitím třetí lokality.

•    Společnost EMC přichází s novou sadou vylepšení své cloudové platformy EMC Atmos - ta si klade za cíl změnit způsob, jak poskytovatelé služeb a podniky spravují velké objemy dat (Big Data) v rozsáhlých, globálně distribuovaných prostředích úložišť. Společnost EMC také oznámila nové cloudové akcelerátory Atmos, které usnadňují a urychlují přesouvání dat do a z cloudů postavených na platformě Atmos.

•    Pomocí nového nástroje EMC DataBridge pro správu podnikových prostředí mohou týmy zajišťující provoz IT provádět správu v rámci jediné konzoly a snadno vytvářet přizpůsobitelné řídicí panely pro poskytování IT jako služby (ITaaS). Při použití nástroje DataBridge mají zákazníci neustále snadný přístup k datům pro správu IT infrastruktury v reálném čase.

Společnost EMC Corporation navíc minulý týden představila řešení VMAX Service Provider (VMAX SP), novou platformu, která je navržena tak, aby poskytovatelům služeb nabídla spravovatelné úložiště podnikové třídy. Poskytovatelé služeb tak nemusejí kupovat jednotlivé součásti úložišť, softwaru a služeb a poté věnovat čas a úsilí jejich integraci, ale namísto toho mohou zakoupit řešení VMAX SP v předem připravených balíčcích a nasadit je jako nové cloudové služby.


Úvodní foto: © Beboy - Fotolia.com
Komentáře