EMC VPlex zdvojnásobuje vzdálenost mezi dvěma aktivními datovými centry

Společnost EMC Corporation zdvojnásobila podporovanou vzdálenost pro přesouvání úloh v systému VMware vSphere vMotion mezi dvěma aktivními datovými centry s virtuálním úložištěm EMC VPLEX.

EMC VPlex zdvojnásobuje vzdálenost mezi dvěma aktivními datovými centry


Společnost EMC upravila produkt VPLEX Metro tak, aby podporoval mobilitu úloh v prostředí VMware vSphere vMotion na dvojnásobnou vzdálenost (až 200 km s latencí v rámci celého přenosu do 10 ms) a využil tak vylepšení systému VMware vSphere. Datové centrum v New Yorku tak nyní může úlohy aplikací v systému VMware vSphere vMotion přesunout do Filadelfie. Mobilita úloh v prostředí VMware se při transformaci IT stává odlišujícím faktorem.

Díky nové nabídce, která spojuje do jednoho balíčku úložiště VPLEX a software EMC RecoverPoint pro nepřetržitou ochranu dat, mohou nyní zákazníci nasadit prostředí se dvěma aktivními datovými centry s ochranou využívající časové kopie. EMC VPLEX tak umožňuje využívat dvě dostupná aktivní virtuální datová centra v různých geografických umístěních. Toto sdružení dvou datových center zajišťuje mobilitu a dostupnost dat a spolupráci bez přerušování provozu. Nové funkce řešení VPLEX a RecoverPoint nyní navíc rozšiřují výhody prostředí se dvěma aktivními datovými centry také pro sítě IP WAN.


Úvodní foto: © igor - Fotolia.com
Komentáře