Emgeton představuje miniaturní vysunovací mobil Picco pro dvě karty SIM

Společnost Bell Technology uvádí na trh nový mobilní telefon PiccoO – nejmenší slide mobilní telefon na světě s Dual SIM technologií.

Emgeton představuje miniaturní vysunovací mobil Picco pro dvě karty SIM


Emgeton Picco přináší v jediném miniaturním těle s rozměry 87 × 44 × 17,2 mm a hmotností 77 g včetně akumulátoru plnou funkcionalitu „dvou mobilů" - umožňuje používat dvě SIM karty zcela nezávisle na sobě.

O obrazovou komunikaci s uživatelem se stará displej s 1,75" úhlopříčkou, více než 64 tisíci barvami a rozlišením 128 × 160 bodů. Mobil pracuje ve dvou frekvenčních pásmech 900/1800 MHz (pro obě SIM nezávisle) a díky Li-Ion akumulátoru s kapacitou 500 mAh vydrží až osm dní v pohotovostním režimu. Emgeton PICCO navíc obsahuje v základním balení dvojici akumulátorů, takže ani úplné vybití jednoho z nich nemusí pro uživatele znamenat okamžitý nástup nuceného offline režimu až do nalezení nejbližší elektrické zásuvky.

Novinka představuje po modelu Noble druhý slide mobil Emgetonu vybavený Dual SIM technologií. Na rozdíl od Noble je ale rozměrově i cenově výrazně menší a podporuje méně funkcí, které byly vybrány, aby vyhověly co nejširší skupině uživatelů. Vyšší slide model Noble, stejně jako manažerský Enzo s klasickou konstrukcí, podporují jako první mobily na světe technologii 3G Dual SIM. Jsou také doporučovanými telefony pro automobily Škoda, protože jako jediné přístroje podporují plnou synchronizaci kontaktů přes Bluetooth a komfortní práci s nimi na dotykových displejích automobilů.

Majitelé Emgetonu Picco mohou používat zcela plnohodnotně a nezávisle na sobě ve stejném čase dvě SIM karty různých nebo stejných operátorů. Jakoukoli ze SIM karet, případně obě, je možné dočasně deaktivovat, se zachováním plného přístupu ke kontaktům a SMS zprávám. Emgeton Picco tedy stejně jako jeho předchůdci Enzo, G20i a Noble představuje dva zcela nezávislé mobilní telefony v jednom, bez jakýchkoli omezení.

Mobilní telefon Emgeton Picco lze pohodlně ovládat i v zavřeném stavu, protože všechny ovládací prvky se nacházejí na čelní straně - spodní díl slide systému ukrývá pouze klávesnici. Zadní strana přístroje obsahuje vývod kvalitního hlasitého reproduktoru pro funkce handsfree, přehrávání hudby či rádia, a čočku fotoaparátu. Osazený fotografický čip pracuje s rozlišením 0,1 Mpx navrženým pro pořizování fotografií, které uživatel může přiřazovat ke kontaktům v telefonním seznamu.

Prostřednictvím obou vložených SIM karet lze využívat datové přenosy GPRS třídy 12, které nejlépe poslouží na cestách při využití telefonu coby GPRS modemu pro přenosné počítače. Přehled o všech multimediálních souborech uložených v telefonu nebo na paměťové kartě poskytne průzkumník souborů, pomocí prohlížeče obrázků lze navíc i upravovat obrazové soubory.

Emgeton Picco nezapomněl ani na Bluetooth modul, a jak jinak - nezávislý pro obě vložené SIM karty. Lze jej využít pro funkce handsfree i pro přenos multimediálního obsahu. Díky programu Emgeton Picco Phone Suite je možné zálohovat kontakty, SMS, MMS, obrázky i vytvořené vyzváněcí melodie do počítače.

Komentáře