Epicor iScala 2.3 SR3 – nová verze populárního ERP

Systém obsahuje tři nové moduly: Účtování rozpoznaných výnosů z projektů a smluv, Rozšířená kontrola úvěru zákazníka a Nástroj pro kontrolu obchodních transakcí.

Epicor iScala 2.3 SR3 – nová verze populárního ERP


Společnost Epicor představila novou verzi svého ERP řešení  - Epicor iScala 2.3 SR3. Kromě zdokonalených mobilních funkcí obsahuje systém tři zcela nové moduly: Účtování rozpoznaných výnosů z projektů a smluv, Rozšířená kontrola úvěru zákazníka a Nástroj pro kontrolu obchodních transakcí.

„ERP systém Epicor iScala byl vždy vyhledáván globálními společnostmi, které potřebují udržovat nízké náklady a zároveň i plnit zákonné předpisy ve všech zemích působnosti,“ uvedl Matt Muldoon, viceprezident produktového marketingu společnosti Epicor. „Prostřednictvím nových funkcí, jako je zrychlené zadávání objednávek přes šablony, integrace mobilních servisních služeb či fakturace na základě událostí v modulu Správa smluv, pomáhá toto výkonné řešení podnikům dosáhnout vyšší efektivity práce, a tím i zodpovědně plnit poptávky v době zotavování ekonomiky.“

 

Modul Účtování rozpoznaných výnosů je navržen pro zákazníky využívají moduly Správa smluv a Řízení projektů a určuje podmínky, za jakých dojde k vyčíslení příjmů a výdajů. Modul Rozšířená kontrola úvěru zákazníka uvádí několik zdokonalených funkcí, které umožňují organizacím definovat pravidla pro ověřování a schvalování úvěru. Nástroj pro kontrolu obchodních transakcí (BTCE) zahrnuje novou sadu funkcí umožňujících zákazníkům řídit konkrétní podnikové transakce nebo podnikové události v rámci procesů řízení prodeje, nákupu a služeb. Rozšířená podpora správy licencí (LC) například umožňuje společnostem řídit, kdy, proč, v jakém množství, od koho a komu lze prodat nebo koupit konkrétní produkty nebo suroviny.

Komentáře