Epson nabízí tiskárny, které mají snížit náklady na tisk až o 50%

Společnost Epson oznámila, že vyvinula nové tiskárny a multifunkční zařízení, které byly navrženy tak, aby malým i středně velkým firmám nabízely šetrnost k nákladům i spotřebě energie.

Epson nabízí tiskárny, které mají snížit náklady na tisk až o 50%


rodukty byly poprvé představeny v rámci několika akcí během měsíce června, kdy společnost Epson představila svoji novou strategii „Engineered for Business“. Řada tiskáren WorkForce Pro WP-4000 a řada multifunkčních tiskáren WorkForce Pro WP-4500 podle Epsonu poskytují tisk v kvalitě laserového tisku, potřebnou spolehlivost a náklady na stránku až o 50 % nižší, než v případě konkurenčních laserových tiskáren.

Mezi výhody pro firmy dle vyjádření Epsonu patří nižší náklady na inkoust, výběr z inkoustů s vysokou výtěžností (až 3 400 stránek), čistější text a ostřejší obrázky díky rozlišení tisku 4 800 x 1 200 dpi. Tyto produkty budou k dostání během září 2011. Ostatní modely s podporou PDL pro komplexní prostředí informačních technologií, včetně formátů PCL6, PCL5c a Adobe PostScript 3 budou k dispozici později téhož roku.

Andrew Semple, head of business imaging division ve společnosti Epson Europe, uvádí: „Řada WorkForce Pro představuje konkurenceschopnou řadu zařízení, navíc je součástí naší strategie Engineered for Business, která si zakládá na možnosti výběru, výkonu a ekonomických a ekologických vlastnostech."

Společnost Epson také využila příležitosti a posílila úspěšnou řadu inkoustových tiskáren o modely Stylus Office BX535WD a BX635FWD. Tato multifunkční zařízení umožňují tisknout, skenovat i kopírovat a nabízí samostatné inkoustové kazety, oboustranný tisk, vysokokapacitní inkousty XL poskytující teoreticky až 50procentní úsporu na stránku, možnost připojení v síti Wi-Fi nebo Ethernet, vysoká kapacita, zásobník na papír s předním plněním.

Všechny modely jsou dostupné od září 2011.

Komentáře