Epson představuje kompletní balíček pro správu dokumentů

Společnost Epson uvádí na trh novou řadu vysokorychlostních, kompaktních skenerů s podavačem listů, které mají zvýšit produktivitu a efektivitu systémů pro správu dokumentů.

Epson představuje kompletní balíček pro správu dokumentů


Produkty řady GT-S55, GT-S55N, GT-S85 a GT-S85N umožňují podle Epsonu převádět několikastránkové dokumenty formátu A4 na elektronické soubory o vysoké kvalitě.

Podle výrobce se jedná o odpověď na potřeby malých, středních i velkých společností a organizací s vysokými požadavky, jako jsou finanční, vládní a zdravotní instituce.

Řada GT-S85

Řada GT-S85 poskytuje dokumenty v rozlišení 200 dpi vytvářenými rychlostí až 40 stránek za minutu jednostranně, nebo 80 obrázků za minutu oboustranně, černobíle i barevně. Modely v této řadě poskytují rozlišení až 600 dpi. Listy lze skenovat oboustranně v rámci jednoho průchodu a produktivitu lze dále zvýšit prostřednictvím vysokokapacitního automatického podavače dokumentů na 75 listů. Ultrazvukové čidlo dokáže odhalit a napravit zaseknutí papíru a zajišťuje tak neměnný výkon i při velkých úlohách. K dispozici je i model s možností připojení k síti pro sdílení mezi několika uživateli.

Řada GT-S55

Základní produkty řady GT-S55 umožňují skenovat rychlostí až 25 stránek za minutu jednostranně, nebo 50 obrázků za minutu oboustranně, černobíle i barevně. Produkty využívají mnoho funkcí vyskytujících se v řadě GT-S85, jako např. optické rozlišení, automatický podavač dokumentů na 75 listů a oboustranné skenování. V rámci této řady je i model s možností připojení k síti umožňující používání několika uživateli.

Všechny modely jsou vybaveny softwarem Epson Event Manager, s jehož pomocí můžete produkt integrovat do svého systému správy dokumentů. K urychlení práce slouží 10 upravitelných funkcí aktivovaných jedním tlačítkem, jako např. „skenování do úlohy“, „skenování do e-mailu“, „skenování do sdílené složky“ a další. Modely budou na českém trhu dostupné během září 2011.

Komentáře