Epson představuje multifunkční tiskárny formátu A3+ pro malé firmy

Poprvé ve své historii vstupuje společnost Epson na trh s multifunkčními inkoustovými zařízeními formátu A3+.

Epson představuje multifunkční tiskárny formátu A3+ pro malé firmy


Nová řada zahrnuje dvě zařízení, která se mohou pochlubit schopností tisku až do formátu A3+. Umí také skenovat, kopírovat a faxovat až do formátu A3. Multifunkční tiskárny Workforce WF-7525 a WF-7515, které doplňuje jednoúčelová tiskárna WF-7015, je možné zakoupit od letošního prosince za doporučenou maloobchodní cenu vč. DPH od 9 174 Kč, respektive 6 815 Kč a 4 833 Kč.

Nová řada tiskáren Epson formátu A3+ byla podle tiskového vyjádření společnosti navržena na základě požadavků malých firem a domácích kanceláří. Rozhraní pro Ethernet a Wi-Fi jsou u této řady součástí standardního vybavení a umožňují využívat veškerých nabízených výhod většímu počtu uživatelů.

Produktivita je podle Epsonu zvyšována vysokou kapacitou vstupu papíru a prostřednictvím dvou zásobníků, které jsou schopny pojmout až 500 listů. Model WF-7525 je vybaven také automatickým podavačem dokumentů s kapacitou 30 listů, který umožňuje skenování, kopírování a faxování vícestránkových dokumentů až do formátu A3. Tento automatický podavač dokumentů nabízí také oboustranné skenování, kopírování a faxování dokumentů formátu A4.

Kromě toho mohou uživatelé tisknout z libovolného místa na světě odesláním dokumentů a obrázků e-mailem přímo do tiskárny.

Komentáře