Epson Stylus Photo R2000: tisk ve formátu A3+ s vysokou kapacitou inkoustových kazet

Tato fototiskárna formátu A3+ využívá k tisku fotografií s vysokým leskem inkoustové kazety, jejichž obsah je o 50 % vyšší, čímž se prodlužuje doba mezi jejich výměnami.

Epson Stylus Photo R2000: tisk ve formátu A3+ s vysokou kapacitou inkoustových kazet


Jako odpověď na poptávku zákazníků po inkoustových kazetách s vyšší kapacitou vyvinula společnost Epson tiskárnu Stylus Photo R2000, která je vybavena inkoustovými kazetami o objemu 17 ml. Tato nová osmibarevná fototiskárna formátu A3+ nabízí tisk fotografií, při němž je využíván pigmentový inkoust Epson UltraChrome Hi-Gloss2. Výhodou je o 50 % vyšší kapacita kazet ve srovnání s dřívějšími modely v této třídě, která zaručuje méně častou výměnu inkoustových zásobníků při zpracování rozsáhlejších tiskových úloh.

Společnost Epson rovněž vyslyšela poptávku zákazníků po možnosti bezdrátového připojení. Model R2000 je tak vybaven rozhraním Wi-Fi, navíc v kombinaci s možností  připojení přes ethernetové a USB rozhraní. Aplikace Epson iPrint  uživatelům nabízí možnost vzdáleného tisku ze zařízení iPhone nebo iPad.  Kromě křídových, lesklých a matných médií, která mohou být ve formě samostatných listů nebo v rolích, dokáže model R2000 tisknout také přímo na disky CD/DVD a silná média, jako je například plakátový kartón.

Tiskárnu Epson Stylus Photo R2000 je možné zakoupit od května 2011 za doporučenou maloobchodní cenu vč. DPH od  500 € / 12.290 Kč.

Komentáře