ERP Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 dostupné i v Česku

Nová verze přináší integraci se CRM, služby pro online platby, vzdálený uživatelský přístup uživatelů přes rozhraní založené na rolích či podporu technologie virtualizace aplikací (App-V)

ERP Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 dostupné i v Česku


Společnost Microsoft oznámila, že počínaje dneškem je v Česku dostupná nová verze jejího ERP systému zaměřeného na střední firmy, Microsoft Dynamics NAV 2009 R2.

Mezi hlavní novinky verze R2 patří například integrace s řešením pro řízení vztahů se zákazníky Microsoft Dynamics CRM nebo nová služba pro realizaci online finančních transakcí.

Integrace s řešením Microsoft Dynamics CRM odstraňuje nutnost duplicitního zadání dat, zákazníci si mohou vybrat mezi „klasickým“ on-premise řešením Microsoft Dynamics CRM nebo cloudovou verzí Microsoft Dynamics CRM Online.

Novinkou v Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 je nová služba pro online platby. Ta umožňuje realizovat online platební transakce přímo z prostředí Microsoft Dynamics NAV přes různé kanály, jako jsou e-commerce, místo prodeje (POS) nebo call centra. Služba přitom funguje se všemi hlavními službami na procesování plateb i kreditními kartami.

Mezi další nové funkce patří například vzdálený přístup uživatelů přes rozhraní založené na rolích, podpora technologie virtualizace aplikací (App-V), podpora seznamů odkazů (jumplistů) v operačním systému Windows 7 nebo nové možnosti vizualizace.

zdroj: TZ

Komentáře