Eset otevřel výzkumné centrum v kanadském Montrealu při univerzitě École Polytechnique

Eset rozšiřuje svou globální síť výzkumných a vývojových středisek.

Eset otevřel výzkumné centrum v kanadském Montrealu při univerzitě École Polytechnique


Eset ke dni 17. dubna oficiálně otevřel technologickou pobočku v kanadském Montrealu, která sídlí přímo v kampusu tamější univerzity École Polytechnique.

„Eset Kanada je součástí naší sítě technologických center ve světě, která nám umožňuje reagovat na růst kybernetických hrozeb. Kromě toho Eset pokračuje v investicích do výzkumu a vzdělávání a zvyšuje povědomí o všech formách kybernetických hrozeb,” říká Palo Luko, Chief Technology Officer společnosti ESET o spolupráci s montrealskou École Polytechnique.

V týmu ESET Kanada bude zpočátku pracovat sedm výzkumníků, které povede Pierre-Marc Bureau, sám absolvent École Polytechnique v Montrealu. Brzy zde navíc budou vytvořeny další high-tech IT pozice, které v následujících třech letech rozšíří řady výzkumného týmu. Eset také plánuje dát příležitost při výzkumných projektech stážistům z École Polytechnique.

Není bez zajímavosti, že Eset v současnosti zkoumá malware již v devíti centrech v Evropě, Severní a Jižní Americe, Asii a Pacifiku – konkrétně v Bratislavě (Slovensko), San Diegu (USA), Buenos Aires (Argentina), Singapuru, Praze (Česká republika), Košicích (Slovensko), Krakově (Polsko), Montrealu (Kanada) a Moskvě (Rusko).

Komentáře