Eset posílil bezpečnostní expert Petr Šnajdr

Novou posilou české pobočky antivirové společnosti ESET se stal Petr Šnajdr (31), který nastoupil na pozici Pre-Sales Engineer.

Eset posílil bezpečnostní expert Petr Šnajdr


Petr Šnajdr, Eset Šnajdr bude zodpovědný za externí odbornou komunikaci společnosti, a bude také vystupovat jako odborník na počítačovou a IT problematiku v nových médiích. Součástí jeho pracovní náplně bude také vytváření prezentací pro partnery a asistence při obchodních jednáních.

Před svým příchodem do Esetu působil Šnajdr jako IT Manager ve společnosti S. & W. Automobily, kde měl na starosti kompletní správu IT infrastruktury jednoho z předních autorizovaných dealerů Mercedes Benz v České republice a také plánování rozvoje IT.

K problematice počítačové bezpečnosti se Petr Šnajdr dostal v roce 2005, kdy začal pracovat jako IT Security Specialist u společnosti CoProSys.

Jako vedoucí oddělení IT bezpečnosti se zde později zabýval návrhy a implementací bezpečnostních produktů na míru jednotlivým klientům a obchodní a technickou komunikací se zákazníky. Mezi jeho zájmy patří sport, cestování a kultura.


Úvodní foto: © vichie81 - Fotolia.com
Komentáře