Eset posiluje oddělení Services o Maroše Michaliče

Antivirová společnost ESET personálně posílila své oddělení zaměřené na konzultační služby v oblasti bezpečnosti určené pro firemní klientelu.

Eset posiluje oddělení Services o Maroše Michaliče


 Na pozici IT Maroš MihaličSecurity Sales Specialist nastoupil od 1. ledna 2013 Maroš Mihalič, který ve společnosti Eset v posledních dvou letech zastával pozici Channel Sales Specialist. Mihalič bude nyní zodpovědný za vyhledávání a získávání nových zákazníků ve svěřeném segmentu, budování a udržování vztahů s významnými klienty, přípravu cenových nabídek a zpracování podkladů pro výběrová řízení.

Mihalič působí v oboru informačních technologií již od roku 2003, kdy začal pracovat jako IT projektový manažer ve slovenské pobočce společnosti Siemens B.S. Na stejné pozici pracoval i ve společnosti S&T CZ, později se zde věnoval prodeji produktů firmy Microsoft.

V roce 2010 posílil Mihalič českou pobočku firmy Eset, kde zastával až dosud post Channel Sales Specialist. Ten zahrnoval rozvoj partnerského kanálu, nepřímý prodej a akvizici nových obchodních partnerů. Mimo pracovní dobu je Maroš Mihalič aktivním hráčem badmintonu a florbalu.


Úvodní foto: © vichie81 - Fotolia.com
Komentáře