Eset představil betaverze Smart Security 5 a NOD32 Antivirus 5

ESET oznámil vydání BETA verzí svých vlajkových produktů ESET Smart Security 5 a ESET NOD32 Antivirus 5.

Eset představil betaverze Smart Security 5 a NOD32 Antivirus 5


Betaverze produktů ESET Smart Security 5 a ESET NOD32 Antivirus 5 podle svých autorů přinášejí několik nových funkcí. Patří mezi ně  cloudové hodnocení, rychlejší start počítače, účinnější ochrana paměťových médií, nové grafické prostředí a herní režim. ESET Smart Security 5 BETA navíc nabízí i posílený antispam, inteligentní firewall a rodičovský zámek. ESET Smart Security 5 BETA i ESET NOD32 Antivirus 5 BETA jsou k dispozici ke stažení v anglické jazykové verzi na webu http://www.eset.cz/. Od spuštění prodeje v roce 2007 si uživatelé produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus stáhli v počtu přesahujícím 1,3 miliardy.

 Vybrané funkce ESET Smart Security 5 BETA a ESET NOD32 Antivirus 5 BETA:

•    Účinnější ochrana médií – ESET klade zvýšený důraz na hrozby, které se spouštějí po připojení či vložení médií. ESET Smart Security 5 BETA i ESET NOD32 Antivirus 5 BETA uživatele automaticky vyzývají ke kontrole všech vložených USB paměťových médií, CD a DVD. Neznámá média mohou uživatelé blokovat na základě celé řady parametrů, například ID zařízení, typu média a sériového čísla.
•    ESET Cloudové hodnocení – Specialisté virové laboratoře ESET systém hodnocení hrozeb aktualizují nepřetržitě, a to na základě aktuálních informací o hrozbách přímo z cloudu.
•    Optimalizovaný proces spouštění – Uživatelům umožňuje začít pracovat na počítači ihned po nabootování bez ohrožení bezpečnosti.


Komentáře