Eset představuje nové produkty pro servery na platformě Linux

Eset dnes oznámila uvedení nové generace bezpečnostních produktů pro servery založené na operačním systému Linux.

Eset představuje nové produkty pro servery na platformě Linux


Eset oznámil uvedení nové generace bezpečnostních produktů pro servery založené na operačním systému Linux. Řešení ESET Mail Security kromě nových funkcí nabízí podporu softwaru pro spolupráci Novell GroupWise. Aktuální řada produktů pro servery s Linuxem rozšiřuje možnosti správy a řízení a přináší. „Linux se neustále vyvíjí a je jedním z nejvýznamnějších operačních systémů. Počítače s Linuxem používané jako servery dokážou zajistit výkon pro širokou škálu procesů a aplikací, které jsou vyžadovány ve firemním prostředí,“ říká Michal Jankech, ESET Product Manager.

Nově představené produkty

Všechny tři nové produkty zajišťují ochranu pro servery s vysokou zátěží založené na platformě Unix. Pro všechna řešení je charakteristická proaktivní technologie ThreatSense.

ESET Mail Security for Linux/BSD/Solaris přidává podporu softwaru pro spolupráci Novell GroupWise a rozšiřuje tak možný rozsah využití tohoto víceúčelového produktu.

ESET Gateway Security for Linux/BSD/Solaris poskytuje jednak potřebný výkon a detekci, tak i malé zatížení systému, které je ve firemním prostředí podstatné.

ESET File Security for Linux/BSD/Solaris

Hlavní vylepšení

Podpora pro software Novell GroupWise
Vylepšený modul pro detekci a odstraňování spamu
Plánovač s propracovanými sadami úkonů, které lze provádět
Podpora pro FreeBSD 8
Vylepšené WWWi (webové uživatelské rozhraní) s rozšířenými možnostmi konfigurace

Komentáře