Eset spustil novou náborovou kampaň pro vývojové centrum v Praze

Pod názvem Join ESET byla odstartována nová náborová kampaň společnosti ESET.

Eset spustil novou náborovou kampaň pro vývojové centrum v Praze


Příležitost ucházet se o pracovní pozici mají studenti, ale i zkušení odborníci. Pro pražskou pobočku hledá ESET analytika infiltrací a programátory. Náborová kampaň, kterou dnes ESET spustil, probíhá online na www.joineset.cz. Pro IT odborníky se zájmem o práci ve společnosti ESET jsou připraveny úlohy z různých oblastí programování a reverzního inženýrství. Na jejich vyřešení mají uchazeči čas až do 31. srpna 2011.

V rámci náborové kampaně Join ESET jsou v Praze volné tyto pozice:

Analytik infiltrací – Bude připravovat detailní analýzy nových infiltrací a navrhovat detekční a léčící algoritmy.
Programátor (mobilní aplikace) – Bude se podílet na vývoji aplikací pro mobilní platformy Android, iPhone, Symbian, MeeGo, Windows Mobile a Windows Phone 7.
Programátor (vzdálená správa) – Bude vytvářet programy a spolupracovat na implementaci modulů pro správu počítačů v podnikových sítích.

Pro nejšikovnější řešitele jednotlivých úloh, kteří budou vyhlášeni 9. 9. 2011, má ESET jako odměnu připraveny tablety. Navíc každý, kdo úspěšně vyřeší úlohu, získá na osobním setkání v ESETu tričko z limitované edice s ESET androidem. ESET zároveň rozbíhá náborovou kampaň i pro vývojové centrum v Krakově, Bratislavě a Košicích www.joineset.pl a www.joineset.sk). Anglickou verzi úloh uchazeči naleznou na www.joineset.com.

Komentáře