Et netera a První multimediální ohlásily největší akvizici na českém trhu internetových firem

Dvě přední české internetové agentury se rozhodly spojit své síly a vytvořit největší full service firmu v oblasti internetových technologií a nových médií.

Et netera a První multimediální ohlásily největší akvizici na českém trhu internetových firem


Akciová společnost Et netera, dodavatel špičkových IT a marketingových služeb v prostředí internetu, kupuje 100% podíl v nejstarší české internetové agentuře První multimediální. Vznikne tak subjekt pokrývající celé spektrum služeb od složitých a velkých IT řešení přes marketingové kampaně a projekty v sociálních sítích až k nákupu on-line médií. Konsolidovaný obrat obou společností, počítaný od května 2010, by měl na konci roku 2010 dosáhnout 130 000 000 Kč.

Společnost Et netera je již 13 let na trhu známá jako velký, stabilní dodavatel internetových řešení.  První multimediální si za 15 let své existence vydobyla postavení přední kreativní agentury s přesahem do IT řešení, je silná v designu, multimédiích, on-line marketingu a sociálních sítích.

Skloubením silného IT zázemí, projektového řízení a technologické vyspělosti se  špičkou webové kreativy vzniká na trhu největší a skutečně fullservisová společnost. Finanční pozadí celé transakce zůstává mezi majiteli obou firem a nebude komunikováno.

Komentáře