Eva Koutná posiluje Citrix na pozici Channel Development Manager

Od prvního listopadu posílila regionální tým společnosti Citrix Eva Koutná, která nastoupila na pozici Channel Development Manager regionu východní Evropy.

Eva Koutná posiluje Citrix na pozici Channel Development Manager


Eva Koutná, CitrixOd prvního listopadu posílila regionální tým společnosti Citrix Eva Koutná, která nastoupila na pozici Channel Development Manager regionu východní Evropy.

Eva má nově na starosti rozvoj a podporu partnerů a distributorů v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku a Pobaltí. Mezi její úkoly patří také získávání nových partnerů za účelem zvýšení prodeje, stejně jako participace na rozvoji strategie a nových programů a channel marketingových aktivit.

Eva Koutná vystudovala specializaci na marketing a psychologii na ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze a v minulosti působila na různých marketingových a prodejních pozicích společností VMware, Symantec a Avaya.

Nová regionální posila Citrixu mluví kromě českého jazyka také slovensky, anglicky a německy a hlavní sídlo má v nově otevřených kancelářích společnosti Citrix v Praze.

Ve volném čase se Eva Koutná věnuje hudbě, kultuře, cestování i sportu, a to především golfu, basketbalu i fitness.

Komentáře