Evidenční informační systém EVM, nyní ve verzi 2.0

Evidenční informační systém EVM, nyní ve verzi 2.0


Společnost Infotea oznámila, že na trh uvedla novou verzi evidenčního informačního systému EVM. Mezi novinky EVM 2.0 patří zejména nové komponenty použitelné při definici webového portálu, nový je také způsob vyhledávání s možností definování vlastních filtrů. Vylepšení se dle výrobce dočkaly i nástroje a funkce umožňující využívat EVM jako plnohodnotný manažerský nástroj.

„Veškeré informace samozřejmě naleznete na inovovaném produktovém webu. Rád bych jen dodal, že k dispozici je také free verze EVM 2.0, kterou je možno používat i komerčně a to po neomezeně dlouhou dobu“, uvedl Pavel Rek, obchodní a marketingový manažer společnosti Infotea.

 

EVM je evidenční informační systém, který shromažďuje a současně automatizuje veškeré procesy produkčního charakteru, stejně tak jako činností firmy, jako jsou logistika, výroba, distribuce, prodej, fakturace, smlouvy či správa majetku.  Součástí je také mobilní přístup k datům odkudkoliv a podpora celé řady webových služeb včetně prezentace formou webového portálu (e-shop, katalog služeb, rezervační systémy).

Komentáře