ERP Premier ve verzi 4.2 má uživatelsky blízko k Windows 8

Premier system X4.2 přinese nový interface pro dotykové ovládání, podporu platebních terminálů a dokáže automaticky ohlídat firemní partnery.

ERP Premier ve verzi 4.2 má uživatelsky blízko k Windows 8


Premier system chystá pro své zákazníky novou verzi. Ta přináší alternativní vzhled uživatelského rozhraní.  Všechny požadované funkce a moduly jsou v něm dostupné z hlavního menu sestaveného z barevně odlišených dlaždic. Prostředí Premier system tak bude na první pohled povědomé všem uživatelům operačního systému Windows 8. Přehlednou práci se systémem zajistí také možnost zobrazení pouze těch modulů a funkcí, které daný zaměstnanec ke své práci běžně využívá. Tlačítka s přístupy do ostatních funkcí jim nebudou na ploše zbytečně překážet.

Další zajímavou funkcí Premier systém verze X4.2 je automatické upozornění na insolvenci obchodního partnera. Při pořizování faktury probíhá na pozadí automatický test solventnosti vyhledáváním v insolvenčním rejstříku a v případě potřeby uživatele upozorní skrze výstražnou hlášku. Barevná výstraha insolvence se následně objeví na kartě obchodního partnera i ve všech jeho dokladech v systému.

Ke zjednodušení práce zaměstnanců prodeje a skladu slouží nový způsob ovládání modulu Sklad. To podporuje moderní dotyková zařízení, díky nimž lze do systému zadávat výdejky, příjemky a pokladní doklady přímo v terénu. Rozumí si také s automatizovaným zadáváním dat skrze čtečky čárových kódů. Praktické je rovněž automatické zálohování rozpracovaných zakázek bez nutnosti ukládání. Systém si tak poradí s výpadky proudu nebo prázdnou baterií. Modul lze také lze kustomizovat jako klasický pokladní systém pro terminály v pohostinství.


Úvodní foto: © pressmaster - Fotolia.com
Komentáře