Evropská právní špička David Cantor nastoupil do Kinstellar

advokátní kancelář Kinstellar, jedna z největších advokátních kanceláří v Česku, přijala elitního specialistu na evropské telekomunikační právo.

Evropská právní špička David Cantor nastoupil do Kinstellar


Jedná se o Davida Cantora, seniorního právníka se specializací na evropské telekomunikace, který v Kinstellar zastává pozici Of Counsel.

V uplynulých letech si David Cantor vybudoval samostatnou praxi a pracoval pro řadu významných mezinárodních a nadnárodních klientů po celém světě. Sedm let působil jako partner pro oblast evropského telekomunikačního práva v mezinárodní advokátní kanceláři Weil, Gotshal & Manges. V současnosti pracuje v Bruselu, odkud pro Kinstellar poskytuje poradenské služby významným mezinárodním hráčům na poli telekomunikací i v souvisejících oblastech. Tyto klienty zastupuje v široké škále případů, od průkopnických regulatorních a soutěžně-právních kauz, přes významné akvizice a fúze až po vnitrostátní privatizační transakce.

Cantorovu prestiž mj. dokazuje jeho pravidelné umísťování na předních místech evropských právnických žebříčků. Je členem advokátních komor států Kalifornie a New Jersey, hovoří plynně anglicky, francouzsky a ovládá také ruštinu.

Komentáře