Evropští odborníci na Predictive Analytics míří do Říma

Jubilejní 5. ročník evropské uživatelské konference Directions společnosti SPSS se z Prahy přesouvá do další metropole Evropy.

Evropští odborníci na Predictive Analytics míří do Říma


Světoví odborníci na sběr dat, jejich analýzu a predikce se ve dnech 17. - 18. května 2010 sejdou v Římě, aby společně projednali nejnovější trendy z oblasti výzkumu trhu a marketingu včetně další podpory strategického či operativního rozhodování na základě analýzy dat. Konference si klade za cíl přispět účastníkům praktickými informacemi a příklady, jak s daty lépe a efektivněji pracovat.

Účastníci se naučí jak vyřešit palčivé problémy svých organizací, uslyší mnoho případových studií od zákazníků z celé Evropy, ale především se budou moci sami podělit s ostatními o své nápady a myšlenky. Své zkušenosti s využitím data miningu v českém podnikatelském prostředí představí v Říme hned dva zástupci českých organizací: Peter Baláži z Československé obchodní banky a Jiří Lakosil z Českomoravské stavební spořitelny.

Na konferenci Directions vystoupí také profesor Univerzity New York Bruce Bueno de Mesquita či expert na strategickou komunikaci a „soft skills“ Mark Jeffries. Konference se samozřejmě zúčastní i nový prezident společnosti SPSS, an IBM Company, Deepak Advani.

Directions každoročně přiláká více než 400 uživatelů z celého světa. Jako každý rok, budou i letos prezentovány příklady praktického využití technologií IBM SPSS v oblasti statistiky, výzkumu trhu, data miningu, Predictive Analytics a Business Intelligence. Důležitou část konference tvoří také představení nové produktové nabídky společnosti SPSS včetně připravovaných změn ve verzích softwaru IBM SPSS.

Komentáře