eWay System radí menším firmám, jak zvýšit prodej

Společnost eWay System se spojila s poradenskou společností NexLand a pod vedením zkušeného obchodního kouče Davida Vágnera zahajuje sérii vzdělávacích seminářů na téma zvýšení prodejů.

eWay System radí menším firmám, jak zvýšit prodej


„V dnešní složité době si mnoho malých a středních společností začíná uvědomovat, že jejich výraznou slabinou je oblast obchodu. V minulých letech bezstarostné prosperity byla tato stránka řízení firmy často podceňována, neboť objednávky prostě chodily a řešil se spíše nedostatek kapacit než nedostatek objednávek. Nyní, kdy firmy čelí propadům svých obratů, podnikatelé začínají konečně hledat, jak obchod vyřešit systémově,“ říká Petr Kudláček, jednatel společnosti eWay System.

Vágner z poradenské společnosti NexLand je zkušeným veteránem a v oblasti obchodu se pohybuje již přes deset let. Osobně vybudoval pět prosperujících firem, ve kterých měl na starosti obchodní oddělení. Nyní osobně pomáhá malým a středním podnikatelům v jejich nelehkém počínání a přitom zužitkovává své bohaté zkušenosti.

První seminář s názvem „Nastartujeme Vaše obchody“ se koná již 5. května v Odolené Vodě. Pro zákazníky společnosti eWay je pak tento workshop zdarma. Další ze série seminářů bude následovat v červnu a bude se zabývat procesním řízením firmy. Bližší informace jsou k dispozici na stránkách společnosti eWay System. (www.eway-crm.cz)


Informace o semináři

Workshop je určen: Menším až středním firmám, především jednatelům a obchodním ředitelům těchto firem.

Termín a místo: Středa 5.5.2010 od 8:30 do 13:00 hodin, Pharma Nord Education and Research Center, Pražská 387, Odolena Voda – Dolínek

Obsah:

  • Manažerské metodiky obchodu
  • Obchodní modely – jaký je pro Vás ten vhodný
  • Evropské fondy – dotace EDU a ICT
  • CRM – cesta k řízení vztahu s klienty a dosažení efektivity obchodu
  • Prostor pro diskuzi
  • 13:00 zakončení

Přednášející: David Vágner

Komentáře