Finanční know-how pod jednou střechou

Specialisté na finanční vzdělávání - společnosti Controller-Institut a Point Consulting - spojili své síly. Od 1. ledna 2010 představí svým klientům společnou nabídku vzdělávacích aktivit.

Finanční know-how pod jednou střechou


„Propojení firem přináší výhody především našim zákazníkům,“ uvedla Olga Cechlová, jednatelka Controller-Institut. „Pod jednou střechou tak naleznou nejširší nabídku finančního vzdělávání, včetně osvědčených in-house tréninků a e-learningu.“ Jednatel společnosti Point Consulting, Ladislav Profota, k tomu dodává: „Sdílené zkušenosti spolu s rakouskou mateřskou společností Controller-Institutu využijeme pro růst v nových segmentech, jakými jsou poradenské služby pro finanční ředitele či finanční instituce.“

Obě společnosti sdruží také své členské kluby do jediné neziskové organizace, která se bude věnovat rozvoji a certifikaci finančních pozic. Takto nově vzniklá platforma se stane místem pro další posílení spolupráce s vysokými školami a spolupracujícími firmami.

Controller-Institut při Contrast Consulting Praha je dceřinou společností rakouské centrály Contrast Management Consulting Wien. Pořádá vzdělávací akce zaměřené převážně na controlling, finance, management a využití IT. Na českém trhu působí od roku 1995.

Point Consulting je českou společností působící v oblastech otevřeného vzdělávání, interního vzdělávání a poradenství; mezi její hlavní témata patří strategie, finanční a procesní řízení. Na českém a slovenském trhu působí od roku 1997.

Komentáře