Fórum inspirace ve Zlíně podpořilo podnikání

Organizátoři Fóra inspirace, neziskové konference, na které významné osobnosti českého podnikatelského prostředí sdíleli své zkušenosti a znalosti s veřejností, zveřejnili krátký reportážní dokument z úspěšné akce.

Fórum inspirace ve Zlíně podpořilo podnikání


Na webových stránkách organizátora akce a také na přímém odkazu Youtube.com byl zveřejněn jedenácti minutový reportážní dokument z prvního ročníku Fóra inspirace. Dokument diváky seznamuje s myšlenkou Fóra, s některými vybranými řečníky i čestnými hosty – absolventy Baťovy školy práce, s tématy přednášek, ale také s atmosférou akce a krásným prostředím Kongresového centra Zlín. Ukazuje okénko do večerního programu, záběry z dražby ve prospěch záchrany a digitalizace Baťových archivů, během které se vydražily předměty za téměř 70 000 Kč, nechybí ani vyjádření a hodnocení účastníků.

Reportáž představuje osobnosti českého podnikatelského prostředí, které se ve dvoudenním programu s účastníky podělili o své podnikatelské know-how:  Petr Sýkora (Papirius, Dobrý anděl), Jaroslav Seifert (Jaseka), Jan Dvořák (SIKO koupelny), Jiří Jabůrek (Barum Continental), Eva Jiřičná (Eva Jiricna Architects), Jana Budíková (Tchibo, JBC Consulting), Zdeněk Mikulanda (ZM@P), Radim Horák (IKEA), Martin Jirmann (ABRA SOFTWARE), Václav Novák (krizový manažer ČSA, Vítkovice aj.), Miroslav Hofman (2N telekomunikace), Zdeněk Pokluda (Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně), Petr Sedláček (Mondi Štětí).

Další ročník Fóra INSPIRACE se chystá na podzim roku 2013 a bude se věnovat více praktickému využití poznatků z oblastí, jako jsou např. organizační uspořádání, rozpočty a finanční samostatnost oddělení, tok peněz a jeho dělba ve firmě, výkonové/kvalitativní statistiky, kontinuální firemní předpoklady a plány včetně predikce cash-flow, osobní plány, mzdová motivace a řízení její změny, financování podniku zaměstnanci a další.


Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com
Komentáře