Fórum inspirace v podání Abra Software chce navázat na Baťovu tradici

ABRA Software představuje novou neziskovou konferenci s názvem FÓRUM INSPIRACE.

Fórum inspirace v podání Abra Software chce navázat na Baťovu tradici


ABRA Software představuje novou neziskovou konferenci s názvem FÓRUM INSPIRACE, jejímž cílem je sdílení zkušeností a znalostí mezi podnikateli a také podpora studentů. FÓRUM INSPIRACE proběhne ve dnech 13. a 14. září 2012, v novém konferenčním centru ve Zlíně.

Konference FÓRUM INSPIRACE je hlavně platformou pro sdílení znalostí a zkušeností, která si klade za cíl posunout tradiční česko-slovenskou manažerskou školu o úroveň dál. Financovaná je pouze z konferenčních poplatků a interních zdrojů ABRA Software. Inspirací letošního prvního ročníku je organizátorům Baťa a jeho podnikatelský odkaz.

Na konferenci tak bez nároku na honorář vystoupí celá řada špičkových manažerů a podnikatelů, často se světovými úspěchy. O své zkušenosti se podělí například Petr Sýkora, zakladatel Papiriusu a projektu Dobrý Anděl, nebo třeba Miroslav Hofman ze společnosti 2N Telekomunikace a celá řada dalších.

Konference je vhodná zejména pro podnikatele, ředitele, manažery a vedoucí pracovníky se zodpovědností za rozvoj podniku z řad SMB firem, ale i živnostníků či větších firem. Kompletní program a podrobné informace najdete na www.forum-inspirace.cz


Úvodní foto: © FotolEdhar - Fotolia.com
Komentáře