FrontRange Solutions oznamuje partnerství se společností NetGuard

Společnost FrontRange Solutions, dodavatel řešení IT Service Management (ITSM) a Infrastructure Management pro střední a velké firmy, oznámila uzavření partnerství s českou společností NetGuard.

FrontRange Solutions oznamuje partnerství se společností NetGuard


Nové partnerství posílí aktivity FrontRange v regionu střední a východní Evropy. NetGuard se stane certifikovaným resellerem vybraných produktů z portfolia FrontRange a bude na českém trhu prodávat řešení pro řízení IT služeb a řízení infrastruktury.

Tomáš Mezník, ředitel Netguard, k tomu dodal: „Netguard se od svého vzniku v roce 2004 zasvětil myšlence sladění různých IT služeb používaných v rámci firem s jejich skutečnými potřebami. FrontRange Solutions je silným mezinárodním hráčem na trhu řízení IT služeb a řízení infrastruktury. Čeští zákazníci proto jistě ocení, že se jejich software a propracovaný systém zákaznické podpory nyní prostřednictvím NetGuard dostane také k nim.“

Společnost FrontRange působí ve 13 zemích světa a má 750 zaměstnanců. Do jejího portfolia patří kromě IT Service Managementu a řízení infrastruktury také VoIP řešení pro call centra (FrontRange Voice) a CRM řešení (GoldMine). V roce 2007 FrontRange koupila společnost Enteo Solutions a rozšířila tak svou produktovou nabídku o řešení client Lifecycle Management. V roce 2008 pak koupila společnost Centennial Software a posílila svou produktovou paletu o několik řešení z oblasti bezpečnosti a řízení softwarových zdrojů.

Komentáře