Fujitsu oznamuje dostupnost nové generace datových úložišť Eternus DX S2

Společnost Fujitsu oznámila globální dostupnost druhé generace diskových úložišť Eternus DX, jež budou dostupná pod názvem Fujitsu Eternus DX S2.

Fujitsu oznamuje dostupnost nové generace datových úložišť Eternus DX S2


Fujitsu v rámci nového řešení nabízí jednotlivým firmám či prostředí korporátních sítí splnění požadavků na dostupnost dat a jejich integritu, aniž by docházelo ke snížení výkonu nebo zpomalení rychlosti přenosů dat. Fujitsu Eternus DX S2 přináší rovněž snížené nároky na spotřebu elektrické energie a prostorové požadavky; uživatelé podle vyjádření výrobce ocení i zjednodušenou správu a možnost flexibilního rozšíření úložné kapacity.

Možnosti unifikované správy dat, které nabízí nový software ETERNUS SF, podle Fujitsu zajišťují komplexní konfiguraci a správu produktů ETERNUS DX S2, zároveň snižují náklady na další správu a zvyšují efektivitu operací. Kombinace jednotlivých storage systémů nebo jejich rozšíření údajně vyžaduje minimálními dodatečné náklady. Transparentní integraci do stávajícího prostředí zajišťuje plná kompatibilita a podpora nejrozšířenějších virtualizačních standardů.

Bezpečnost dat by měla být zajištěna díky zabudované integritě, například prostřednictvím preemptivní detekce a eliminace hardwarových chyb, samozřejmostí je i automatická kontrola systému. Pro ochranu citlivých dat před neautorizovaným přístupem během celé doby provozu systému jsou implementovány šifrovací algoritmy.

Stěžejní funkce datových úložišť Fujitsu ETERNUS DX S2:

•    Zlepšení výkonu.
•    Rozšířená podpora pro virtualizovaná IT prostředí.
•    Automatické vrstvení (tiering) a tenký (thin) provisioning.
•    Vylepšený softwaru pro správu storage s konzistentním uživatelským rozhraním pro všechny funkce.
•    Nové možnosti replikace mezi midrange a high-end produkty.
•    Komplexní možnosti škálování SAS, FC, iSCSI, FCoE.
•    Více úložné kapacity při snížení rozměrů šasi.
•    škálovatelnost od základních modelů až po nejvyšší high-end řešení.

Podrobnosti o datových úložištích Fujitsu Eternus DX lze najít na webu cz.fujitsu.com/products/storage/eternus/dx/.

Komentáře