Fujitsu nabídne DynamicFabric pro virtualizaci síťových připojení a IT kapacity

Společnost Fujitsu představuje řešení k vytvoření flexibilní síťové infrastruktury.

Fujitsu nabídne DynamicFabric pro virtualizaci síťových připojení a IT kapacity


Fujitsu DynamicFabric jsou tři nadstavbové inovativní technologie, které lze libovolně spojovat při vytváření virtuálního připojení a kapacity, a to od celého serveru až po jednotlivá jádra. Zákazník si zvolí vhodnou třídu komponentů pro své datacentrum, která nejlépe odpovídá jeho potřebám, a posléze virtualizuje síťová připojení za pomocí kombinace blade serverů s vlastní síťovou infrastrukturou a technologiemi pro řízení technologií.

DynamicFabric umožňuje IT manažerům mít pod kontrolou plně virtualizované prostředí sítí LAN i SAN, které se přizpůsobuje pracovnímu vytížení virtuálního serveru s dualním portem 10-Gigabit Ethernet adapterem rozděleným až do osmi kanálů. Navíc zjednodušuje správu tím, že umožňuje přidání, nahrazení nebo obnovu blade serverů a virtualizaci nezávisle na síťové infrastruktuře ve scénářích dynamických datových center.

Fujitsu ServerView Virtual I/O Manager (SV VIOM) zjednodušuje management rack, tower i blade serverů v prostředí sítí LAN a SAN. Nové Connection Blady pro Fujitsu PRIMERGY Blade Servery využívají průmyslové standardy včetně Data Center Bridging (DCB) jako předpoklad pro propojení typu Fibre Channel over Ethernet (FCoE). Technologie Fujitsu DynamicFabric jsou na českém trhu dostupné od srpna 2012.


Úvodní foto: © lassedesignen - Fotolia.com
Komentáře