Funkci Card Operations Manager v Citfinu zastane Tomáš Janout

Společnost Citfin nově obsadila funkci Card Operations Manager. Tu bude vykonávat Tomáš Janout, který do té doby spolupracoval se společností Citfin jako externí projektový manažer.

Funkci Card Operations Manager v Citfinu zastane Tomáš Janout


Janout navštěvoval České vysoké učení technické v Praze, kde vystudoval fakultu elektrotechnického inženýrství – obor technická kybernetika. V posledních 14 letech se věnuje oblasti platebních karet. Cenné zkušenosti nasbíral např. ve společnostech Komerční banka, Bank Austria Creditanstalt, následně HVB Bank či Banking Transaction Services (člen skupiny UniCredit). Několik let se angažoval také v problematice bezpečnosti platebních karet jako předseda Bezpečnostního výboru Sdružení pro bankovní karty ČR i na úrovni mezinárodních asociací VISA a MasterCard.

V roce 2007 se Janout na rok přesunul do Kazachstánu, aby zde spolupracoval na projektu zavedení nového produktu kreditní karty VISA a byl zodpovědný za jeho provozování v místních podmínkách v Home Credit Kazakhstan JSC, jež je členem mezinárodní skupiny PPF. Dále pracoval ve společnostech Home Credit International a spolupracoval na dalších dílčích projektech v oblasti platebních karet.

Komentáře