Gartner rozšířil tým svých poradců a přijal nového Office Managera

Společnost KPC-Group, místní zastoupení analytické společnosti Gartner, přijala dva nové zaměstnance na pozice Executive Partner a Office Manager.

Gartner rozšířil tým svých poradců a přijal nového Office Managera


Novým exekutivním partnerem, osobním poradcem klientů takzvaných exekutivních programů společnosti Gartner, se stal Michal Provazník, zkušený profesionál z oblasti informačních a komunikačních technologií, který v minulosti pracoval zejména v bankovnictví a v segmentu IT outsourcingu a konzultačních služeb.

 

Michal bude po boku Jana Dohnala klíčovou osobou v podpoře našich klientů exekutivních programů. Zaměří se zejména na klienty ve finančním sektoru a na Slovensku,“ dodává ředitel zastoupení společnosti Gartner v Praze, Oldřich Příklenk.

Na pozici Office Managera pražské kanceláře společnosti Gartner pak nastupuje Hana Kabilová s mnohaletou zkušeností s prací ve státní správě i v soukromém sektoru. Jejím úkolem na nové pozici je především organizace seminářů, které společnost Gartner pořádá, a logistika pobytu zahraničních analytiků v České republice. „Mezi soukromým sektorem a státní správou je celá řada odlišností, Gartner se státní správou spolupracuje, a proto jsem rád, že je mezi námi někdo, kdo se v organizaci a komunikaci s úřady vyzná tak dobře jako Hana,“ komentuje nástup Hany Kabilové Oldřich Příklenk.

Společnost KPC-Group má v Praze celkem osm zaměstnanců a je výhradním zastoupením analytické společnosti Gartner pro Českou republiku, Slovenskou republiku a Rumunsko. Lokálně nabízí služby v oblasti měření nákladů a přínosů do IT a poskytuje konzultační podporu členům exekutivních programů společnosti Gartner. V ČR a SR podporuje více jak 40 zákazníků společnosti Gartner, kteří jsou především z finančního, telekomunikačního, energetického a výrobního sektoru a z veřejné správy.

 

Ze životopisu Michala Provazníka

Michal Provazník se narodil v roce 1958. Kariéru v oblasti informačních technologií začal budováním IT systémů na zelené louce pro začínající Interbanku. Poté působil v OASA Computers, která se následně stala akvizicí Debis (dnes T-Systems). Debis byl ve své době průkopníkem outsourcingu, zejména SAP, ale i dalších služeb. Živnostenská banka byla pro Michala Provazníka dalším důležitým milníkem, neboť nastoupil na pozici ředitele informatiky, a ocitl se tak na pomyslné druhé straně hřiště IT trhu. Po konsolidaci systémů a zavedení řady moderních elektronických služeb přišla akvizice Živnostenské banky skupinou Unicredit, která přinesla projekt kompletní migrace IT systémů na skupinové standardy. Znalosti ICT pak uplatnil Michal Provazník také v další pozici, a to na straně business útvarů ČSOB jako ředitel útvaru ICT demand management. Michal Provazník vystudoval VŠCHT v Praze, hovoří plynně anglicky.

 

Ze životopisu Hany Kabilové

Hana Kabilová se narodila v roce 1971. Do společnosti Gartner nastoupila z pozice Project Coordinator ve společnosti MRI Worldwide Prague, kde měla na starosti vyhledávání TOP Managerů především v oblasti IT a telekomunikací, konzultace v oblasti lidských zdrojů a personalistiku. Před tím Hana Kabilová pracovala ve všech oblastech státní správy, mimo jiné jako ředitelka Kanceláře náměstka ministra obrany. V této funkci působila pět let. Hana Kabilová vystudovala Střední ekonomickou školu v Praze a hovoří plynně anglicky.

Komentáře