GE Money Bank chce zvýšit svůj tržní podíl ve firemním bankovnictví

Zvýšit svůj tržní podíl napříč všemi segmenty firemního bankovnictví chce v následujících letech GE Money Bank.

GE Money Bank chce zvýšit svůj tržní podíl ve firemním bankovnictví


Proto banka rozšiřuje portfolio služeb pro tento segment a mění strukturu firemní distribuce. Pro firemní klientelu ze sektoru exportérů a importérů navíc připravila speciální balíček služeb a prosadit se chce také v oblasti fondů Evropské unie. I nadále se GE Money Bank bude soustřeďovat na oblasti, ve kterých má mimořádné postavení, jako je segment zemědělců a financování ekoenergetických projektů.

Oblasti, na které se GE Money Bank bude nově také soustřeďovat, jsou Trade finance, fondy Evropské unie a segment exportérů a importérů. Pro exportéry a importéry GE Money Bank připravila balíček služeb, který obsahuje nejpoužívanější produkty a služby pro tento segment podnikatelů. Je v něm obsažen běžný účet vedený v CZK, USD nebo EUR, dále je součástí spořicí účet v cizí měně a firmy mohou využívat také VIP kurzovní lístek pro směnu valut a internetové bankovnictví Bankklient. V souvislosti s podporou exportérů a importérů navázala GE Money Bank spolupráci se zahraničními obchodními komorami a asociacemi exportérů.

Rovněž v souvislosti s expanzí v oblasti firemního bankovnictví mění GE Money Bank strukturu distribuční sítě. Zaměřuje se na osobní přístup ke svým klientům a otevírá osm komerčních center pro velké firmy a osm obchodních center pro malé a střední podnikatele. Mikro a malé podnikatele GE Money Bank v současnosti obsluhuje na 230 pobočkách své obchodní sítě.

V souvislosti s úpravou organizační struktury v rámci firemního bankovnictví plánuje rozšířit počet bankéřů, kteří obsluhují klienty z tohoto segmentu. Nový koncept obsluhy firemní klientely zahrnuje VIP servis specializovaných komerčních bankéřů dostupných na telefonu. Ti budou pokrývat všechny administrativní požadavky klientů z firemní sféry.

Komentáře