GEM System Intrernational je zlatým partnerem Microsoftu

GEM System International, český dodavatel vlastních systémových a integračních řešení, získal certifikát Microsoft Gold Certified Parner.

GEM System Intrernational je zlatým partnerem Microsoftu


Certifikaci firma obdržela v segmentu produktů Microsoft Dynamics určených pro malé a střední podniky. GEM System International dosáhl nejvyššího partnerského certifikátu Microsoftu na základě splnění předepsaných kvalitativních nároků v oblastech MSB Solutions a serverů a díky třem zaměstnancům ověřených jako Microsoft Certified Professional.

Zlaté partnerství s Microsoftem je pro nás velkým krokem vpřed a věřím, že nám otevře řadu možností dalšího rozvoje – ať už jde o nový byznys, účast ve vývojářských programech zaměřených na nástroje Microsoft či vzdělávání našich zaměstnanců,“ řekl k získání certifikátu Zdeněk Vlček, ředitel GEM System International.

Nejvyšší certifikace v rámci partnerského programu Microsoft ale přináší výhody také současným i potencionálním zákazníkům Gem System International. Mezi ně patří především garance spolupráce se špičkovými odborníky, pravidelné ověřování kvality poskytovaných služeb a snadná dostupnost důležitých informací o firmě, díky kterým se klient může ujistit o solidnosti dodavatele.

Komentáře