Generálním ředitelem Capgemini se stal Zdeněk Přibyl

V čele společnosti Capgemini, poskytovatele služeb v oblasti poradenství, technologií a outsourcingu, nově stojí Zdeněk Přibyl.

Generálním ředitelem Capgemini se stal Zdeněk Přibyl


Zdeněk Přibyl V nové roli využije své zkušenosti z oblasti IT a finančnictví. „Chci se zaměřit zejména na rozvoj poradenství v oblasti B-Tech (byznys technologií) a pomáhat firmám rozumně využívat IT tak, aby naplnily své strategie,“ uvedl Zdeněk Přibyl, generální ředitel Capgemini Czech Republic.

Zdeněk Přibyl začal svoji kariéru ve výpočetním středisku distribuční firmy pro automobilový průmysl, kde působil dvacet let. Na počátku 90. let byl jako projektový manažer součástí týmu, který otevíral českou pobočku společnosti IBM, kde působil celkem deset let. Šest let jako obchodní ředitel pro oblast bankovnictví, pojišťovnictví a finančních služeb, v roce 1998 byl jmenován generálním ředitelem.

Od roku 2000 působil v oblasti bankovnictví a finančních služeb. V eBance (tehdy Expandia Banka) byl jako člen představenstva zodpovědný za obchod a vztahy se zákazníky. Podílel se také na vybudování sítě 26 poboček. V roce 2002 se stal generálním ředitelem společnosti Euronet Services, provozovatele privátní bankomatové sítě. Zde byl kromě České republiky zodpovědný za založení slovenské pobočky, kterou následně také vedl. Od roku 2005 se pohyboval v oblasti řízení lidských zdrojů, kde se specializoval na oblasti IT, bankovnictví, pojišťovnictví, finanční služby a advokátní kanceláře.

Zdeněk Přibyl je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, kde získal titul inženýra v oblasti využívání výpočetní techniky.


Úvodní foto: © Argus - Fotolia.com




Komentáře