Genius s novým servisním partnerem pro ČR a SR

Tchajwanský Genius si vybral jako servisního partnera v České republice a na Slovensku společnost FixIT.

Genius s novým servisním partnerem pro ČR a SR


Genius nabídne zákazníkům prostřednictvím svého nového partnera kvalitnější servisní podporu. FixIT bude doplňovat snahu lokálních distributorů značky o co nejširší penetraci produktů Genius v České a Slovenské republice.

Společnost FixIT působí jako end-to-end servisní partner pro několik významných výrobců IT a spotřební elektroniky a je činná na českém, slovenském, polském a maďarském trhu. Firma poskytuje zákaznický servis, řešení technické podpory, úplné vyřízení RMA procesu, opravy a péči o zákazníky.

FixIT bude poskytovat servisní podporu pro kompletní produktovou nabídku značky Genius, jež zahrnuje digitální a webové kamery, myši, klávesnice, náhlavní soupravy, reproduktory, sestavy pro domácí kino, fotorámečky, MP3 přehrávače, tablety, herní periferie atd.

Při reklamaci zašlou dealeři vadný produkt do servisního střediska FixIT prostřednictvím libovolné přepravní služby nebo jej zde předají osobně a během 10 až 15 pracovních dní obdrží produkt zpět. V případě nejasností mohou dealeři kontaktovat své distributory. Kompletní RMA procedury včetně kontaktů na podporu jsou k dispozici na adrese:

www.fixit-service.com/genius

Komentáře