GFI nabízí bezplatnou verzi GFI EndPointSecurity

GFI Software uvádí na trh bezplatnou verzi produktu GFI EndPointSecurity představenou v rámci iniciativy We Care.

GFI nabízí bezplatnou verzi GFI EndPointSecurity


Hrozby v oblasti zabezpečení koncových zařízení se stále zvyšují a důsledkem neexistujících nebo neúčinných bezpečnostních praktik dochází častěji ke ztrátám kritických dat. Rozšíření vysokokapacitních USB klíčů, chytrých telefonů a dalších přenosných zařízení zvyšuje riziko úniku dat, stejně jako objem dat, k jejichž úniku nakonec skutečně dojde. GFI prostřednictvím nového freewaru GFI EndPointSecurity organizacím umožňuje v reálném čase monitorovat a identifikovat slabá místa koncových zařízení v rámci jejich sítě.

Komerční verze GFI EndPointSecurity umožňuje firmám nejen monitorovat způsob používání koncových zařízení, ale také aktivně řídit přístup uživatelů k široké řadě přenosných úložišť. Kromě toho pomáhá GFI EndPointSecurity zabránit úniku a odcizení dat kontrolou všech přístupů k těmto zařízením, a to s minimálním administrativním úsilím. Tím předchází průniku malwaru (škodlivého softwaru) a dalšího nežádoucího softwaru a dokáže blokovat zařízení podle jejich typu, přípony souboru, fyzického portu nebo výrobního čísla.

Nejnovější verze GFI EndPointSecurity obsahuje také podporu pro Windows 7 a zařízení šifrovaná prostřednictvím Windows 7 BitLocker to Go. Umožňuje detekovat tato zařízení a aplikovat na ně různá oprávnění, vytvářet report aktivit s rychlým přehledem o aktivitách uživatelů, ale i řadu dalších reportů, které jsou součástí balíčku ReportPack.

 

Pro více informací o GFI EndPointSecurity navštivte prosím: http://www.gfi.cz/endpointsecurity.

Komentáře