GFI Software integruje své archivační řešení s Office 365

Řešení GFI MailArchiver umožňuje podnikům v kombinaci s cloudovým prostředím Microsoft Office 365 archivovat své e-maily a eliminovat rizika jejich ztráty.

GFI Software integruje své archivační řešení s Office 365


Společnost GFI Software oznámila, že integrovala GFI MailArchiver s Office 365, cloudovou  službou společnosti Microsoft. Podniky hledající centrálně spravovaný archiv elektronické pošty mají nyní k dispozici alternativu ve formě řešení GFI MailArchiver, které ve spolupráci s Office 365 zajišťuje archivaci veškerých příchozích i odchozích firemních e-mailů.

Elektronické zprávy se v posledních letech staly kritickým komunikačním kanálem ve většině společností všech velikostí a odvětví. Celá řada klíčových obchodních informací včetně smluv, faktur, dokumentací, obchodních rozhodnutí apod. je uložena výhradně v e-mailech a podnikoví uživatelé v nich velmi často hledají informace ke své práci. Vytvoření archivu pro ně znamená uložení starších e-mailů do podoby, kde lze elektronickou poštu prohledávat a chránit před náhodným či záměrným smazáním.

Cloudové prostředí Office 365 nevyžaduje platby za licence a údržbu poštovního serveru, zákazníci platí za reálné využívání služby. Nastavení archivačního řešení v prostředí Office 365 probíhá ve třech krocích:

1.    Nastavení mailboxu v Office 365 jako žurnálovací schránky pro všechny zprávy.
2.    Vytvoření jednoduchého pravidla přenosu s využitím webového portálu, které převádí všechny maily ve skryté kopii do žurnálovací schránky.
3.    Konfigurace GFI MailArchiver k nastavení spojení do žurnálovací schránky s využitím IMAP, aby bylo možné archivovat všechny příchozí a odchozí zprávy.

Více o řešení GFI MailArchiver lze nalézt na http://www.gfi.cz/mailarchiver/.

Komentáře