Google AdWords nově nabízí telefonickou podporu

Google rozšiřuje zákaznickou podporu českých klientů využívajících reklamní program Google AdWords o telefonickou podporu.

Google AdWords nově nabízí telefonickou podporu


Google rozšiřuje zákaznickou podporu českých klientů využívajících reklamní program Google AdWords o telefonickou podporu. Stávající klienti mohou odpovědi na své otázky vztahující se výhradně k využívání služby AdWords získat v pracovní dny mezi 10. a 14. hodinou. Stávajícím i potenciálním zákazníkům je nyní k dispozici také nový vzdělávací YouTube kanál „AdWords Online Univerzita“.

Pro telefonickou komunikaci s operátorem ohledně služby Google AdWords je potřebné:
•    Být stávajícím klientem služby Google AdWords.
•    Mít k dispozici své zákaznické číslo (ID) a přístup do svého AdWords účtu.
•    Zodpovědět několik dotazů pro ověření.

Telefonní číslo podpory najdou stávající klienti po přihlášení do účtu AdWords (v pravém horním rohu Centra nápovědy AdWords), případně na stránce „Kontaktování podpory“ (rovněž v Centru nápovědy). Telefonická podpora ke službě AdWords byla zřízena na základě zpětné vazby uživatelů. Ti o ni projevili zájem prostřednictvím dotazníku, který každý klient obdržel po emailové komunikaci s technickou podporou AdWords.

Novinkou v zákaznické podpoře je také speciální YouTube kanál „AdWords Online Univerzita“, který nabízí bezplatné online kurzy s experty AdWords, kteří inzerentům pomohou zlepšit reklamu AdWords. Kurzy jsou zaměřeny na celou řadu témat, od základních informací pro ty, kteří s AdWords teprve začínají, po informace pro zkušené inzerenty, kteří chtějí zlepšit výkonnost svého účtu.

Veškeré dosavadní možnosti komunikace s podporou služby AdWords zůstávají beze změny. Uživatelé mohou  posílat dotazy emailem, nebo směřovat své dotazy na Fórum nápovědy společnosti Google.

Zdroje informací o AdWords pro české klienty:

•    Google AdWords google.cz/adwords
•    Nápověda AdWords (google.cz/adwords/podpora)
•    Fórum nápovědy společnosti Google (google.cz/adwords/forum)
•    AdWords Online Univerzita (google.cz/adwords/univerzita), včetně přístupu k jednotlivým kursům na speciálním YouTube kanálu (www.youtube.com/adwordsuniverzita)
•    Google Blog (záložka AdWords) googleblog.cz
•    Telefonická podpora – výhradně pro stávající zákazníky služby AdWords +420 239 000 500

Komentáře