Gopas nabízí nová školení pro IT profesionály

Počítačová škola Gopas na letní měsíce připravila nabídku kurzů pro kované odborníky i odhodlané začátečníky.

Gopas nabízí nová školení pro IT profesionály


Pro IT profesionály a firemní správce jsou určena nová školení v aktuálních verzích programů společnosti Microsoft - SharePoint, Lync Server, Exchange Server, System Center a TMG (Threat Management Gateway). Pro vývojáře připravil Gopas rozsáhlou nabídku školení v oblasti webových aplikací na platformě ASP.NET za použití aktuálních technik v programech Microsoft .NET Framework a Microsoft Visual Studio 2010. Vývojáři mají v nabídce kurzů nově také například školení vývoje aplikací na mobilní platformě Android.

Programátory v jazyce PERL, kteří využívají operační systém UNIX, by mohly zaujmout kurzy, kde se seznámí s možnostmi jazyka PERL pro systémové skriptování. Správci WWW serverů Apache na platformě UNIX se v novém kurzu naučí používat pokročilé funkce typu generování dynamických stránek na straně serveru, SSL, Load-Balancing, Clustering a další funkce serveru Apache v oblasti kurzů Operační systém UNIX/Linux.

„Vývojářské oddělení Gopasu připravilo novinku v oblasti e-learningu. Tou je kompletní knihovna samostudijních kurzů Microsoft Office 2010 s bonusem dvou kurzů operačního systému Microsoft Windows 7,“ doporučuje Jan Dvořák z Gopasu.

Komentáře