Gopas TechEd a Daquas DevCon se spojují v jednu akci

Společnosti Gopas, Daquas a Microsoft pořádají ve dnech 26. – 29. dubna 2010 již osmý ročník odborného setkání IT specialistů – TechEd 2010.

Gopas TechEd a Daquas DevCon  se spojují v jednu akci


Tento rok bude program jednoznačně ve znamení sloučení konferencí Gopas TechEd a Daquas DevCon, jehož cílem je rozšířit okruh témat a zaujmout tak širší IT publikum. Jako již tradičně je odborná konference určena pro všechny, kdo chtějí mít přehled o současných a nastávajících trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft.

Gopas TechEd se v ČR koná letos již poosmé. Počítačová škola Gopas touto konferencí na jaře vždy přináší hlubší pohled na nové produkty, technologie a platformy společnosti Microsoft. Celý program bude letos koncipován do tří hlavních sálů, rozdělených dle zaměření přednášek na IT Pro, Development a Geek Hall. Poslední zmíněný bude návštěvníkům nabízet vysoce odborné přednášky, které standardně na běžných konferencích vidět nemohou. Po celou dobu akce bude probíhat také doprovodný program, diskusní fóra a „Ask the Expert“, neboli stánek pro dotazy, konzultace s předními odborníky a chybět nebude ani oblíbená TechEd party.

Jednotlivé semináře jsou koncipovány vždy do více znalostních úrovní. Mezi letošní nejčastější témata přednášek patří samozřejmě Microsoft Windows Server 2008 R2, Windows 7, Microsoft Office 2010, NET Framework, Visual Studio 2010, Microsoft SQL Server a řada dalších. Ani letos nebudou v úvodním dni chybět zajímaví zahraniční hosté.

Celkem je připraveno více než 60 prezentačních bloků.  Letošní ročník TechEdu se (stejně jako loňský) koná v prostorách multikina CineStar (dříve Village Cinemas) Černý Most. Po celou dobu setkání budou moci jeho účastníci zdarma využívat WI-FI bezdrátový internet, připravena budou i nezbytná dobíjecí místa pro laptopy a každý obdrží zdarma poukázky pro využití fitness a bazénu, který se nachází přímo v místě konání.

Více informací a kompletní program naleznete na www.teched.cz

Komentáře