GTS Czech partnerem VMware pro cloud

Telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech (GTS) se stal v listopadu partnerem společnosti VMware.

GTS Czech partnerem VMware pro cloud


GTS získala v partnerském programu VMware Service Provider, který je součástí iniciativy vCloud, ohodnocení Professional. Dosažená úroveň podle tiskového vyjádření společnosti potvrzuje vysoké znalosti odborníků GTS při implementaci virtualizačních řešení od VMware. Ty GTS využívá v rámci své služby GTS Virtual Hosting. Služba s názvem GTS Virtual Hosting byla uvedena na trh v létě tohoto roku. Umožňuje firemním zákazníkům pružně vybírat, alokovat a přesouvat výpočetní zdroje podle toho, kdy a kde jsou právě potřeba.

Představuje tak radikální změnu v pohledu na zavádění a nákup výpočetních a úložných zdrojů. Služba je založena na modelu infrastruktura jako služba (IaaS) a umožňuje tak organizacím outsourcovat zařízení i údržbu potřebné pro chod firmy – včetně úložišť, hardware a serverových a síťových komponent. Nabídka GTS Virtual Hosting přináší zákazníkům možnost koupit si výpočetní zdroje, které aktuálně potřebují, a pak škálovat další požadavky. Vyvarují se tak využívání fixních a nepružných serverových jednotek. Služba GTS Virtual Hosting je k dispozici pro zákazníky napříč střední a východní Evropou.

Komentáře