GTS Czech se stala certifikovaným partnerem společnosti Microsoft

Telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech (GTS) se s platností od začátku prosince stal Authorized Mobility Partner společnosti Microsoft.

GTS Czech se stala certifikovaným partnerem společnosti Microsoft


Odborníci GTS tak mohou mimo jiné bezplatně převádět kvalifikované licence produktů Microsoft do cloudové platformy GTS a usnadnit tak využívání cloudových služeb. Ty GTS nabízí pod názvem GTS Virtual Hosting. Služba s názvem GTS Virtual Hosting byla uvedena na trh v létě tohoto roku. Umožňuje firemním zákazníkům přesně a pružně vybírat, alokovat a přesouvat výpočetní zdroje podle toho, kdy a kde jsou právě potřeba. Představuje tak změnu v pohledu na zavádění a nákup výpočetních a úložných zdrojů.

Služba je založena na modelu infrastruktura jako služba (IaaS) a umožňuje tak organizacím outsourcovat zařízení i údržbu potřebné pro chod firmy – včetně úložišť, hardware a serverových a síťových komponent. Nabídka GTS Virtual Hosting přináší zákazníkům možnost koupit si výpočetní zdroje, které aktuálně potřebují, a pak škálovat další požadavky. Vyvarují se tak využívání fixních a nepružných serverových jednotek. Služba GTS Virtual Hosting je k dispozici pro zákazníky napříč střední a východní Evropou.

Komentáře